wtorek, 20 listopada 2012

Głosujcie na nas!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
zachęcamy do głosowania na naszą szkołę (Szkoła Podstawowa nr 38 im. Tadeusza Kościuszki w Sosnowcu) w filmowym konkursie Tesco dla Szkół – Zdrowo Najedzeni, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie.

Instrukcja głosowania:
1. Aby zagłosować na film naszej szkoły należy w pierwszej kolejności założyć konto w serwisie. W tym celu prosimy wejść na stronę tescodlaszkol.pl, a następnie, w prawym górnym rogu, kliknąć przycisk „Załóż konto”;
2. W formularzu trzeba wypełnić następujące pola: nick (pseudonim), imię i nazwisko, adres e-mail i datę urodzenia. Ponadto, należy również zaakceptować regulamin i wpisać kod z obrazka.
3. Rejestrację konta każdy głosujący musi potwierdzić poprzez kliknięcie w link, który zostanie przesłany mailem na adres podany przez nas w formularzu.
4. Po założeniu konta można głosować na nasz film (poprzez bezpośredni link: www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=27069 lub wpisując odpowiednio w rubryki: województwo - śląskie, powiat - Sosnowiec). Każda zalogowana osoba może oddać CODZIENNIE jeden głos.
5. Głosowanie trwa od 19.11. (czyli od wczoraj) do 17.12.2012 r. włącznie.

Za każdy oddany na nas głos serdecznie dziękujemy.

PS: Dzięki Państwa i Waszym głosom mamy szansę wygrać jedną z dziesięciu nowoczesnych pracowni multimedialnych z pełnym zestawem sprzętu o wartości 16 000 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz