poniedziałek, 17 grudnia 2012

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kot czy pies?"

Napłynęły do nas prace z 72 szkół z całej Polski, w tym: 202 prace w kategorii klas 0-I oraz 313 prac w kategorii klas II-III.Uczniowie wykazali się niezwykle oryginalnymi rozwiązaniami twórczymi, pomysłowością, starannością wykonania prac oraz doborem różnorodnych materiałów plastycznych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KATEGORIA KLAS 0-I:

I miejsce: Natalia Goldasz (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie;
II miejsce: Julia Kostka (klasa I), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Spytkowicach;
III miejsce: Natalia Dziedzic (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 16 w Gliwicach.

WYRÓŻNIENIA:

1. Gabriela Turowska (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie;
2. Aleksandra Budzińska (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie;
3. Milena Broda (klasa 0), Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu;
4. Emilia Waliszewska (klasa I), Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 w Piekarach Śląskich;
5. Aleksandra Zalewska (klasa I), Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;
6. Zuzanna Wowro (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 67 w Katowicach;
7. Marta Gałązkiewicz (klasa I), Zespół Szkół w Pyskowicach;
8. Oliwia Kumoś (klasa I), Zespół Szkół w Niemcach;
9. Marta Czerwienka (klasa 0), Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu;
10. Filip Krawczyk (klasa I), Zespół Szkół w Olecku;
11. Natalia Kądziela (klasa I), Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie.

KATEGORIA KLAS II-III:

I miejsce: Norbert Górski (klasa II), Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie;
II miejsce: Magdalena Jabłońska (klasa III), Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole;
III miejsce: Karolina Czynszak (klasa II), Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole.

WYRÓŻNIENIA:

1. Magdalena Bajer (klasa II), Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu;
2. Wiktoria Giza (klasa II), Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie;
3. Celina Głowacka (klasa III), Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu;
4. Weronika Plata (klasa II), Szkoła Podstawowa nr 16 w Dąbrowie Górniczej;
5. Weronika Niecikowska (klasa III), Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku;
6. Piotr Matysiak (klasa II), Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu;
7. Mateusz Błaszczyk (klasa II), Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 w Piekarach Śląskich;
8. Szymon Wiechowski (klasa III), Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu;
9. Iga Respondek (klasa II), Świetlica dla dzieci i młodzieży "Dziupla" w Pawonkowie;
10. Kacper Grzelak (klasa III), Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole.

Laureatom oraz wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje, jednocześnie dziękując wszystkim za udział w konkursie. Dyplomy i nagrody oraz podziękowania dla nauczycieli-opiekunów nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną wysłane pocztą. Pozostałych nauczycieli-opiekunów, chcących otrzymać podziękowania, prosimy o taką informację na adres: swietlica.sp38@gmail.com. Zostaną one przesłane drogą mailową.

Organizatorzy konkursu:
 mgr Gabriela Michalak
mgr Karolina Wojnar-Wałowska
mgr Monika Kałuża
mgr Elżbieta Leks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz