piątek, 22 listopada 2013

Mini Playback Show - 4. edycjaTrzynaście wykonań, dziewięciu solistów, trzy duety, jeden czteroosobowy zespół. Łącznie dziewiętnastu wspaniałych wykonawców. Tak liczbowo przedstawia się kolejna edycja świetlicowego konkursu wokalno-tanecznego Mini Playback Show, cieszącego się ogromną popularnością wśród uczniów klas 0-III.


I tym razem nasi mali artyści nie zawiedli licznie zgromadzonej publiczności. W trakcie występów mogliśmy usłyszeć zarówno najnowsze hity z list przebojów, jak i utwory nieco starsze, ale równie popularne nie tylko wśród naszej widowni.

Po raz kolejny wybór trzech najlepszych wykonawców okazał się nie lada wyzwaniem dla jurorów. Mieli oni za zadanie ocenić nie tylko choreografię oraz pomysłowość i oryginalność, ale także dobór kostiumów i muzyki, umiejętność naśladowania wybranej gwiazdy muzyki oraz ogólny wyraz artystyczny. 

Podczas obrad jury zgromadzona widownia, w zdecydowanej większości, postanowiła przyznać nagrodę publiczności, za brawurowe wykonanie utworu Time of my life z filmu Dirty Dancing, Maji Kowal i Piotrowi Ciepielewskiemu z klasy III b.

Wyniki długich narad jurorów przedstawiają się następująco:

I miejsce
Jagoda Zub z klasy III b (jako Carly Rae Jepsen w utworze Call my maybe)

II miejsce
Paweł Czopek, Bartosz Krzemiński, Kamil Leszczyński, Szymon Muniowski z klasy II c (jako zespół Piersi w piosence Bałkanica)

III miejsce
Natalia Jaroszewska z klasy II c (jako Ewelina Lisowska w utworze Nieodporny rozum)

Przyznano również trzy równorzędne wyróżnienia, które otrzymali: Ola Gil i Marysia Kapinos z grupy 0 c
(jako zespół Aqua w utworze Barbie girl), Maja Kowal i Piotr Ciepielewski z klasy III b (jako duet wykonujący utwór Time of my life z filmu Dirty dancing) oraz Wiktoria Grosiak z klasy III b (jako Ewa Farna w piosence Znak).


W tegorocznym konkursie wzięli również udział: Nikola Szymczyk z klasy II b i Sandra Szymczyk z gruby 0 b (jako Ahmed Chawki i Kenza Farah w utworze Habibi, I love you), Paulina Baran z grupy 0 c (jako Natalia Kukulska w piosence Puszek Okruszek), Kamil Stanisławski (jako Ricky Martin w utworze Maria), Wiktoria Michalska z klasy II a (jako Ewa Farna w piosence Monster High), Paulina Dyrka z klasy I b (jako Ewelina Lisowska w utworze W stronę słońca), Martyna Regdas z klasy II c (jako Red Lips w piosence To co nam było) oraz Laura Szadkowska z klasy II b (jako Zendaya w utworze Replay).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym i jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także ich bliskim, którzy włożyli wiele trudu w przygotowanie swoich pociech do konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz