wtorek, 5 maja 2015

Mini Playback Show - V Edycja30.04.2015 odbyła się V edycja świetlicowego konkursu Mini Playback Show. Na scenie mogliśmy podziwiać występy solowe, trio oraz zespół wokalny. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-I oraz klasy II-III. Wybór najlepszych występów okazał się nie lada wyzwaniem dla naszego jury. Poziom uczestników był bowiem bardzo wyrównany. Oceniano: choreografię, dobór repertuaru, wizerunek sceniczny, a także ogólne wrażenia artystyczne. 
W kategorii wiekowej klas 0-I nagrody otrzymali: 
I miejsce
Marysia Kapinos z klasy I c (jako Magda Fronczewska w utworze Wow, wow)


II miejsce
Iga Szymańska z klasy I c (jako Alekxandra Burke w utworze Hallelujah)


III miejsce
Nela Janicka z klasy I c (jako Magda Fronczewska w utworze Myszka).


Wyróżnienia otrzymali: Daria Kaczmarzyk z klasy I d (za wcielenie się w postać Ewy Farny w utworze Monster High) oraz  Maksymilian Dziedzic z klasy I c (za wcielenie się w postać Franka Kimono w utworze King Bruce Lee, karate mistrz  W kategorii wiekowej klas  II-III nagrody otrzymali: 
I miejsce
Zespół artystyczno-wokalny: Iga Śliwa, Natalia Jaroszewska, Ania Krzyżanowska, Amelia Gorczyca, Marta Bień, Martyna Regdas, Wiktoria Hippman, Filip Jabłoński z klasy III c (jako Donatan & Cleo w utworze My Słowianie)


II miejsce
Eryk Pezda z klasy II b (jako Kamil Bednarek  w utworze Chwile jak te)


III miejsce
Alicja Wdówczyk, Natalia Szarwark, Natalia Suchecka z klasy II a (jako Agata Dziarmagowska w utworze Mogę wszystko, nic nie muszę).


Wyróżnienia otrzymali:Laura Szadkowska  z klasy III b (za wcielenie się w postać Whitney Houston w utworze I wanna dance with somebody) oraz  Martyna Gruca z klasy III c (za wcielenie się w postać Indila Derniere w utworze Danse  
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy laureatom i wyróżnionym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz