sobota, 19 listopada 2016

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego: JESIEŃ.

Za oknem późna jesień, a u nas w świetlicy na zdjęciach zagościła piękna złota polska jesień. A to wszystko dzięki fotografiom, które uczniowie z klas I-III SP dostarczyli na konkurs: JESIEŃ. Na początek, jak zwykle co nieco statystyk: w konkursie wzięło udział 30 uczniów. Jury nie miało łatwego zadania musiało wybrać spośród 80 niebanalnych, niezwykle kolorowych i pięknych fotografii. W ocenie zdjęć kierowaliśmy się: ujęciem zdjęcia, jego pięknem, urokiem, czyli światłem, kolorem, miejscem oraz pomysłem na zdjęcie.
Po długich, ale bardzo owocnych i właściwie jednomyślnych obradach udało się wyróżnić zdjęcia 11 uczniówZofi Łatki -kl.I b, Krzysztofa Tafila- kl.I a, Jessici Miś - kl.II a, Kamila Gawrońskiego -kl. II a, Klaudii Kopacz- kl.II c, Seweryna Malinowskiego- kl.II c, Wiktorii Matusik- kl.III b, Zuzanny Wójcik- kl.III c, Emilii Stec- kl.IIIc, Kingii Armaty- kl.III c oraz Maji Słowik- kl.IIIc.

Miejsca na podium przyznano            I miejsce ex aequo: Filip Bujak kl.II f
  

I miejsce ex aequo: Oskar Gonciarz kl.II c


II miejsce ex aequo: Karolina Hordyńska kl.II e


II miejsce ex aequo: Anna Napora kl.III a



III miejsce ex aequo: Julia Szczur kl.II e


III miejsce ex aequo: Filip Łobodziński kl. II a



Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.
Korzystając z okazji zapraszamy do kolejnego konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną,na prace czekamy do 5 grudnia.



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz