wtorek, 13 grudnia 2016

Rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną

Święta coraz bliżej, z tej prostej przyczyny stały się one pretekstem, dla nauczycieli świetlicy oraz nauczycieli kl. III b i III a, do zorganizowania konkursu na: Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną. 
W konkursie wzięło udział 22 uczniów, którzy dostarczyli ponad 30 prac. Jury podczas oceny kierowało się następującymi kryteriami: kreatywność i pomysł, ciekawe rozwiązania plastyczne, samodzielność wykonanych i użytych elementów oraz estetyka wykonanej pracy.
Część prac naszych uczniów została rozesłana do osób i instytucji współpracujących z naszą szkołą, a pozostałe kartki trafiły do Hospicjum w Sosnowcu, skąd zostaną nimi obdarowani Ci, którzy wspierają budowę stacjonarnego hospicjum w naszym mieście.
Obrady Jury były bardzo owocne i właściwie jednomyślne. Udało nam się wyróżnić prace 8 uczniów:
Kingi Armaty- kl.III c, Zosi Łatki- kl.I b, Magdaleny Kozery- kl. II e, Kacpra Wiatr- kl. III b, Marysi Kupińskiej- kl. III b, Mai Karnia- kl. II c, Stanisława Kluk- kl. II g.
Miejsce I otrzymali: Bartłomiej Sala - kl. II e

oraz Grzegorz Kamyszek - kl. II g

Miejsce II otrzymali: Oliwia Krupa - kl. I b

oraz Piotr Kupiński - kl. III b

Miejsce III zdobyli: Wiktoria Wójcik - kl. II a

jak również: Wiktoria Matusik - kl. III b

A oto pozostałe prace uczestników konkursuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz