środa, 3 maja 2017

MINI PLAYBACK SHOW 2017 !!!


Tradycji musiało stać się zadość!!! Jak co roku i w tym nie mogło zabraknąć wspaniałej świetlicowej imprezy a zarazem konkursu artystyczno- taneczno- aktorskiego: MINI PLAYBACK SHOW. To już VII edycja tego konkursu, w którym uczniowie klas I-III mogli pokazać swoje talenty zarówno taneczne jak i aktorskie naśladując gwiazdy muzyki rozrywkowej. W show wzięło udział 25 uczniów w tym zobaczyliśmy 18 występów  naśladowanych piosenek. To była jak zwykle udana impreza a poziom uczestników zachwycił!!! Pięknie udekorowana sala czekała na cudowną publiczność: rodziców, uczniów, nauczycieli oraz przede wszystkim samych artystów występujących :) Licznie zgromadzona widownia kibicowała i wspierała uczestników imprezy!

Show nie mógł poprowadzić nikt inny jak wspaniała pani Gabriela Michalak ! Jedyna i niezastąpiona w swojej roli! Jak mówi Mini Playback Show to ,,jej dziecko". Oby rosło i dojrzewało jeszcze wiele lat ;)W skład jury zasiadły : pani Ilona Żurek, pani Dorota Baran, pani Aleksandra Jurga oraz dwie uczennice Naszego gimnazjum :)Natomiast o Naszą super fotorelację zadbała fantastycznie zdolna pani Iwona Letniowska :) Tutaj na zdjęciu z jedną z uczestniczek konkursu, której jest wychowawcą ;)


A o to niezawodna publiczność i uczestnicy oczekujący na swój występ :)


Gdy jury idzie się naradzić i podjąć werdykt, impreza nie gaśnie a dopiero się rozkręca!Konkurs w przerwie: ,,Jaka to melodia " cieszył się dużą popularnością.Piękne puchary już czekały rozgrzane do czerwoności z niecierpliwości na zasłużonych ,,artystów" aby idealnie wpasować się w ręce najzdolniejszych :)


Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ poziom był wysoki i niezmiernie wyrównany a wiele występów zachwyciło zarówno jego skład jak i widownię. Każdy wyróżnił i spodobał się w różnych kwestiach: choreografii, wizerunku, stroju, kreatywności, humoru...itd. Gdy jedyni byli lepsi np. w tańcu  inni zachwycili pomysłem, podejściem, stylizacją, interpretacją piosenki, zaangażowaniem czy grą aktorską. To wszystko brałyśmy pod uwagę. Tym bardziej wybór uczniów stanących na podium nie był taki łatwy i oczywisty! Trzeba było wziąść pod uwagę różne aspekty wystąpienia aby docenić wszystko, bo każde te cechy z osobna mogły stanowić a nawet zadecydować o dobrym występie, odtwarzającym oryginał. Na szczęście po obradach jury udało wyłonić się zwycięzców na podium jak i wyróżnionych!!!

W pierwszej młodszej kategorii wiekowej miejsca na podium zdobyli :

I miejsce : Patrycja Grabara kl.II e w utworze: Sylwii Grzeszczyk : ,,Tamta dziewczyna"

II miejsce: Magdalena Kozera kl.II e w utworze: Pauli: ,,Dwa słowa dla życia"
III miejsce: Nadia Gołuchowska kl.II c w utworze: Natalii Nykiel: ,,Error"
Wyróżnienia otrzymali :

Maja Banaś, Bartek Wiśniewski kl.II c w utworze: Letni Chamski Podryw: ,,Pomidorowa" Paulina Tymczyszyn, Klaudia Żerańska kl.II c w utworze Elenco de Soy Luna : ,,Alas"

Alina Gruca kl.II a w utworze: Jenifer Lopez: ,,Aint your Mama"
Karolina Hordyńska, Olivier Zając z zespołem kl.II e w utworze: Akcent i Maryla Rodowicz: ,,Przez twe oczy zielone"

W drugiej starszej kategorii wiekowej miejsca na podium otrzymali:

I miejsce : Aleksandra Gil kl.III c w utworze: Celin Dion: ,,My heart will go on"II miejsce: Zuzanna Wiązek, Patrycja Kołodziejczyk kl.III a w utworze : Meghan Trainor: ,,All About That Bass"


III miejsce: Daria Kaczmarzyk kl.III d w utworze: Monika Lewczuk: ,,Ty i ja"

A tak właśnie bombowo wyglądał wielki finał, ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów oraz statuetek :) Radość i euforia w pełni wszystkich biorących udział!!! :) :) :) Nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęcia grupowego całej cudownej ekipy występujących uczestników!


Na koniec występy pozostałych i jakże cudownych oraz również utalentowanych uczestników!!! Kochani brakowało na prawdę bardzo niewiele!!!
Z całego serca dziękujemy wszystkim, uczestnikom i wspaniałej publiczności oraz gratulujemy zarówno zwycięzcom  jak i pozostałym wykonawcą :) Byliście wszyscy wspaniali i dostarczyliście Nam wielu wzruszeń oraz zachwytów!!! Już dziś zapraszamy na kolejne świetlicowe przedsięwzięcia gdzie Nasi zdolni uczniowie będą mogli pokazać swoje wszelakie talenty!
Z gwiazdorskim pozdrowieniem : pani Gabrysia, pani Ilonka, pani Ania <3 <3 <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz