środa, 10 maja 2017

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego: ,,Żonkilowy upominek"W konkursie plastyczno-technicznym : ,,Żonkilowy upominek” wzięło udział 27 uczniów klas I-III. Na konkurs trzeba było  przygotować pracę w formie przestrzennej do 10 cm. To kryterium w ocenie prac brałyśmy pod uwagę, jak również pomysł, samodzielność oraz estetykę wykonania gdyż, prace nagrodzone i wyróżnione, w pierwszym etapie konkursu szkolnego trafiły na konkurs miejski organizowany przez Hospicjum w Sosnowcu a wszystkie pozostałe prace zostały przekazane i wykorzystane jako upominki dla podopiecznych Hospicjum :-)  NAGRODZENI:

I MIEJSCE: Sandra Stodolak kl.II c I MIEJSCE: Bartłomiej Sala kl.II e

II MIEJSCE : Oskar Gonciarz kl.II c

II MIEJSCE ;  Martyna Chrobak kl.III c
III MIEJSCE : Kopacz Klaudia kl. II c
III MIEJSCE : Łukasz Pietkiewicz kl.III f
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI : 

Karolina Hordyńska kl.II e, Maria Kaczmarczyk kl.III c, Kacper Drej kl.II e, Maja Karnia kl.II c, Maja Banaś kl. II c, Stanisław Malisz kl.II c, Bartosz Wiśniewski kl.II c, Amelia Rogala kl.II c, Klaudia Żerańska kl.II c, Wójcik Wiktoria kl. II a, Paulina Tymczyszyn kl. II c, Filip Krzemiński II f.
Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie :) Jak zawsze prace Nas zachwyciły i to nie był taki łatwy wybór! Konkurs konkursem ale dziękujemy przede wszystkim za okazane serce i dobro  po raz kolejny również na rzecz Hospicjum w Sosnowcu :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz