piątek, 15 czerwca 2018

UWAGA !!! ZMIANA KARTY ZAPISU DO ŚWIETLICY ORAZ ZAPISY NA OBIADY - ROK SZKOLNY 2018/2019

UWAGA !!!
ZMIANA KARTY ZAPISU DO ŚWIETLICY
ORAZ ZAPISY NA OBIADY - ROK SZKOLNY 2018/2019
Szanowni Państwo,
informujemy, iż dotychczasowa karta zapisu do świetlicy jest nieaktualna ze względu na zmiany w przepisach Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Zapisy dzieci do świetlicy na rok szkolny 2018/2019 trwać będą: 18 czerwca – 30 sierpnia 2018 roku.
Karty zgłoszenia do świetlicy, oświadczenia rodziców oraz załączniki dotyczące odbioru dziecka przez osoby upoważnione, dostępne będą w świetlicy, w sekretariacie szkoły (podczas trwania wakacji) lub do pobrania ze szkolnej strony internetowej: www.zso5.sosnowiec.pl oraz ze strony internetowej świetlicy : www.swietlicasp38.sosnowiec.pl  w zakładce: ,,Dokumenty".

Przypominamy, iż świetlica szkolna zapewnia opiekę dzieciom, które pozostają dłużej w szkole, przede wszystkim, ze względu na czas pracy rodziców/prawnych opiekunów. Wypełnioną dokumentację należy złożyć w świetlicy lub w sekretariacie szkoły, najpóźniej do 30 sierpnia br.

Ponadto informujemy, iż zapisy uczniów na obiady w roku szkolnym 2018/2019 odbywać się będą w dniach: 20 sierpnia- 01 września 2018 r. Karty zapisu będą dostępne w świetlicy, sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej: www.zso5.sosnowiec.pl

W uzasadnionych sytuacjach będzie istniała możliwość zgłoszenia dziecka na posiłki w późniejszym terminie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz