niedziela, 2 grudnia 2018

Kartka Bożonarodzeniowa lub NoworocznaTen magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku ciągle jeszcze przed nami, a u nas w świetlicy już odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, a to dlatego, gdyż najciekawsze prace zostały wysłane na między świetlicowy konkurs do Gliwic, gdyż termin nadsyłania prac minął 23 grudnia. Mamy nadzieję, że prace Naszych świetliczaków zachwycą tamtejsze Jury, tak bardzo jak zachwyciły nas.
Zadanie konkursowe wydawało się proste, na określonym formacie stworzyć stronę tytułową kartki bożonarodzeniowej lub noworocznej. Nie brakowało oryginalnych pomysłów i ciekawych technik plastycznych, że wymienię tylko bombkę z guzików, choinkę z piór czy świeczki z Kinder czekoladek.
Niektóre prace były bardziej, a inne mniej samodzielne, z tego miejsca chcieliśmy podziękować Waszym rodzicom za wsparcie i poświęcony czas.
Werdykt Jury, jak zwykle, nie był prosty, braliśmy pod uwagę: wasze pomysły, estetykę pracy, samodzielność, ciekawe rozwiązania plastyczne oraz talent, który bez wątpienia tkwi w każdym z was, trzeba go tylko rozwijać i pielęgnować, czyli brać udział w każdym konkursie świetlicowym.

Regulamin każdego konkursu jest nieubłagany, dlatego nie wszyscy mogą zostać nagrodzeni lub wyróżnieni, ale dla wszystkich uczestników  wręczyłyśmy jak zwykle słodkie podziękowanie za udział w konkursie.

A wyniki przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE:

Mikołaj Grzesik kl.IIIa

     

Zosia Łatka kl.IIIb


II MIEJSCE:

Julia Waligórska kl.IcPaulina Chrobak kl.Ia


III MIEJSCE:

Maksymilian Bieszczad kl.IcMaja Król kl.IcWYRÓŻNIENIA OTRZYMALI: Iwo Toporowski kl. IIIe, Krystian Turek kl. IIIe, Sebastian Turek kl.Ia, Amelia Pawłowska kl.IIIa, Daniel Skoczylas kl.IIIa, Alan Długajczyk kl, Ia, Tomasz Szarwark kl.IIIa.


Pozostałym uczestnikom również dziękujemy za wszystkie piękne prace, Wasze kartki zostaną przekazane Hospicjum w Sosnowcu. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych konkursach :) 


 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz