niedziela, 7 kwietnia 2019

Rozstrzygnięcie konkursu : ,,Zwierzaki - słodziaki"


Temat konkursu wydawał się bardzo wdzięczny, bo kto z nas nie lubi zwierząt, kto z nas nie chciałby mieć swojego zwierzątka w domu :) Na określonym formacie miały powstać portrety Waszych ulubionych zwierząt (domowych, morskich, dzikich, leśnych, hodowlanych...). Nie zabrakło prac bardzo oryginalnych, m.in.: mrówkojad, tygrys, konik morski czy wieloryb.
Niemal wszystkie prace były bardzo samodzielne, niektóre bardziej lub mniej pracochłonne.
Werdykt Jury, jak zwykle, nie był prosty, braliśmy pod uwagę: wasze pomysły, estetykę pracy, samodzielność, ciekawe rozwiązania plastyczne, to że prace nie są odwzorowane od szablonu lub odrysowane oraz talent, który bez wątpienia tkwi w każdym z Was, trzeba go tylko rozwijać i pielęgnować, czyli brać udział w każdym konkursie świetlicowym.
Regulamin każdego konkursu jest nieubłagany, dlatego nie wszyscy mogą zostać nagrodzeni lub wyróżnieni ale dla Wszystkich uczestników mamy zawsze słodkie podziękowanie za udział w konkursie.
A o to nagrodzeni:

I MIEJSCE:
ALAN DŁUGAJCZYK kl.I a
II MIEJSCE:
ZUZANNA MIESIEK kl.I c


III MIEJSCE:
JULIA ZŁOTECKA kl.Ic


Wyróżnienia otrzymali: Maja Król kl.Ic, Julia Waligórska kl.Ic, Bartosz Dyrka kl.Ia, Kamil Wawrzyniak-Zając kl.Ia, Izabela Budny kl.Ic, Blanka Baranowska kl.Ic, Filip Krzemiński kl. III d, Łucja Sienkiewicz kl.IIa.


Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów w świetlicy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz