piątek, 27 marca 2020

Prezent- niespodzianka


Prezent – niespodzianka


            Udział uczniów i ich rodziców w akcjach charytatywnych, organizowanych przez naszą szkołę, to już tradycja. Pod hasłem: Prezent niespodzianka, od kilku lat zbieramy artykuły chemiczne, papiernicze i słodycze dla dzieci przebywających w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Sosnowcu. W obecnym roku szkolnym nie mogło być inaczej. Przez cały luty czekaliśmy na pomoc płynąca prosto z Waszych serc. I udało się, po raz kolejny przekonaliśmy się, że możemy liczyć na szczodrość i otwartość naszych uczniów, ich rodziców oraz bliskich, które wywołują uśmiech na twarzach wielu dzieci. Kilka reklamówek, w tym 70 mydełek, żele i płyny do kąpieli, tak niezbędne w dzisiejszym okresie, zostało dostarczonych
w czwartek 26 marca do siedziby ośrodka.
            Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz najbliższym, jak również nauczycielom, którzy zaangażowali się w naszą akcję charytatywną.
Organizatorzy: Agnieszka Osuch – Rychlik, Gabriela Michalak, Ilona Żurek.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz