wtorek, 16 lutego 2021

Poczta Walentynkowa

 Poczta Walentynkowa

 


14 lutego obchodzone są Walentynki- coroczne święto zakochanych. Dzień ten stał się doskonałym pretekstem do wysyłania krótkich liścików, wierszyków, życzeń do osób, które darzymy sympatią. Nauczyciele świetlicy zachęcali zarówno uczniów jak i pracowników szkoły do przygotowania kartek na tę okoliczność i skorzystania z „poczty walentynkowej”. Zaadresowane życzenia należało wrzucać do specjalnego pudełka, które znajdowało się przed świetlicą ogólną. Poczta rozpoczęła swoją pracę od 7 rano 5 lutego, a zakończyła o 17.00 12 lutego. Kartki, przy współpracy z samorządem uczniowskim klas I- III SP, zostały doręczone do adresatów w poniedziałek 15 lutego.
Dzięki Waszym ciepłym i życzliwym słowom, tego dnia wielu uczniów jak również pracowników szkoły mogło poczuć, że są lubiani, darzeni sympatią, a nawet kochani. Pamiętajmy, aby serdecznością i życzliwością dzielić się z innymi na co dzień.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się i wzięli udział w akcji.
 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz