wtorek, 9 lutego 2021

Wszystkiego dobrego dla chorego

Wszystkiego dobrego dla chorego


 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu zaprosił sosnowieckie i dąbrowskie placówki oświatowe do udziału w pięknej inicjatywie wykonania kartek dla pacjentów zagłębiowskich szpitali. W ramach akcji „Wszystkiego dobrego dla chorego”, zorganizowanej przez Fundację „Dr Clown” wykonano ponad pół tysiąca kartek.
Podziękowania za współpracę kierujemy dla : Przedszkola Miejskiego nr 44 w Sosnowcu, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej nr 23-Szkoła Radości, Szkoły Podstawowej nr 39, Szkoły Podstawowej nr 42 i Szkoły Podstawowej nr 46 w Sosnowcu oraz Szkoły Podstawowej nr 26 w Dąbrowie Górniczej i Specjalnego Ośrodkowa Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.
Kartki zostały przekazane przez Panią Dyrektor ZSO nr 5 w Sosnowcu Iwonę Chęcińską na ręce wolontariusza Fundacji "Dr Clown" i niebawem trafią do pacjentów wybranych szpitali, z okazji Światowego Dnia Chorego. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie, pomoc i zaangażowanie zarówno uczniów, wychowanków jak i nauczycieli. Dziękujemy.
 
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz