niedziela, 14 marca 2021

Akcja charytatywna - „Prezent niespodzianka”

 

Akcja charytatywna - „Prezent niespodzianka”
 

 
Aktywne uczestnictwo uczniów oraz ich rodzin w akcjach charytatywnych, organizowanych przez naszą szkołę, stało się zwyczajem i niemal normą. Jedną z nich jest: Prezent niespodzianka, w ramach której od kilku lat zbieramy artykuły chemiczne, papiernicze, jak również słodycze dla dzieci przebywających w Zespołach Opiekuńczo – Wychowawczych na terenie Sosnowca. Przez cały luty czekaliśmy na pomoc płynąca prosto z Waszych serc. Ponownie przekonaliśmy się, że możemy liczyć na hojność i otwartość naszych uczniów, ich rodziców oraz bliskich, które sprawiają, że świat wokół nich staje się lepszy, piękniejszy, bardziej przyjazny. Kilkanaście reklamówek zostało dostarczonych
w czwartek 11 marca do centrum siedziby przy ulicy Piwnika Ponurego, skąd zostaną rozdysponowane do wszystkich filii zespołów opiekuńczo- wychowawczych na terenie naszego miasta.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz najbliższym, jak również nauczycielom, którzy zaangażowali się w naszą akcję charytatywną.
Organizatorzy: Agnieszka Osuch – Rychlik, Gabriela Michalak, Ilona Żurek.
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz