Nasze osiągnięcia

Wychowankowie naszej świetlicy bardzo chętnie biorą udział w rozmaitych konkursach, zarówno plastycznych, jak i literackich. Poniżej chwalimy się swoimi osiągnięciami w konkursach miejskich, międzyszkolnych, wojewódzkich i ogólnopolskich

ROK SZKOLNY 2014/2015

ROK SZKOLNY 2013/2014
Jak Lolek został świętym - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
II miejsce: Michalina Drożdż, klasa III b
wyróżnienie: Wiktoria Łój, klasa II a

Bałwankowy świat - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie
I miejsce: Nicola Szymczyk, klasa II b
wyróżnienie: Alicja Wdówczyk, klasa I a

Najpiękniejsza kartka walentynkowa - międzyszkolny konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Filia nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu
I miejsce: Kacper Patelczyk, klasa III b


ROK SZKOLNY 2012/2013
Kolory wiosny - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Świetlica w Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie
wyróżnienie: Natalia Szarwark, grupa 0 A

Zwiastuny wiosny - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Świetlica w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku
I miejsce: Julia Przewłocka, klasa III c 
wyróżnienie: Amelia Gorczyca, klasa I c 

Odzyskać piękno - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Świetlica w Szkole Podstawowej nr 5 w Pyskowicach
wyróżnienie: Zuzanna Czopek, klasa III b

Ozdoba choinkowa - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Świetlica w Szkole Podstawowej nr 19 w Białymstoku
I miejsce: Patrycja Niemiec, klasa III c 

Choinka świąteczna - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 40 w Sosnowcu
II miejsce w kategorii klas II: Bartosz Śliwa, klasa II b
III miejsce w kategorii klas I: Iga Śliwa, klasa I c

Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna - wojewódzki konkurs plastyczny
organizator: Świetlica w Szkole Podstawowej nr 7 w Gliwicach
III miejsce w kategorii klas II: Jagoda Zub, klasa II b

ROK SZKOLNY 2011/2012

Eko miasto - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: mojebambino.pl
wyróżnienie: grupa świetlicowa

Lalka teatralna - kukiełka - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
wyróżnienie: Wiktoria Jacak, klasa I b

Zimowy krajobraz - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich
I miejsce: Julia Stępień, klasa II a
I miejsce: Kamil Cesarz, klasa I b

Choinka świąteczna - miejski konkurs plastyczny
wyróżnienie: Patryk Raczyński, klasa II c

Bożonarodzeniowa kartka świąteczna - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Zespół Szkół w Wilczycach
III miejsce: Patryk Ziółkowski, klasa II a

Ekologiczna choinka pełna ozdób - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 18 w Sosnowcu
I miejsce: Malwina Środa, klasa II a

Zwierzęta leśne - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Katolicka Szkoła Podstawowa w Gdyni
I miejsce: Wiktor Patla, klasa II b
III miejsce: Nina Angielska, klasa II

ROK SZKOLNY 2010/2011

Pisanka wielkanocna - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162 w Krakowie
Wyróżnienie specjalne: Sandra Wróbel, klasa IV a

Najpiękniejsza kartka wielkanocna - ogólnopolski konkurs plastycnzy
organizator: Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie
III miejsce: Dorota Broniszewska, klasa II b

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 37 w Mysłowicach
II miejsce: Dominika Rutkowska, klasa III c

Jesienna kompozycja z liści - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 35 w Sosnowcu
wyróżnienia: Aleksandra Miazga, klasa II a, Dominika Rutkowska, klasa III c

Mój przyjaciel miś - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu oraz filia nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu
wyróżnienia: Hanna Janusz, klasa I a, Patrycja Niemiec, klasa I c

Przewodnik po mojej miejscowości - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa w Otwocku
wyróżnienie: Karolina Klich, klasa I b, Kacper Pietrzyk, klasa I c

Owocolandia - kraina witamin - ogólnopolski konkurs plastyczny
organizator: Praska Giełda Spożywcza w Ząbkach
wyróżnienie: Malwina Środa, klasa I c

ROK SZKOLNY 2009/2010

Miasto dzieci - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 22 w Sosnowcu
I miejsce: Wiktoria Szymczyk, klasa 0
II miejsce: Klaudia Kulesza, klasa II c
II miejsce: Marta Horna, klasa II

Kartka bożonarodzeniowa - miejski konkurs plastyczny
organizator: Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
II miejsce: Natalia Kućmierz, klasa I b
II miejsce: Maja Kalinowska, klasa II c
II miejsce: Karolina Korcipa, klasa III c

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz